Skip Navigation Links
Güncel Duyurular
Güncel Durum Hakkında Değerlendirme
Güncel Durum Hakkında Değerlendirme

Önemli Duyuru

 

Değerli iş ortağımız;

 

Bildiğiniz üzere ülkemizin içinde bulunduğu zorlayıcı ekonomik baskılar, her alanda olduğu gibi sektörümüzde de sıkıntılara sebep olmuştur.

Döviz kurlarında yaşanan ve hiçbir ekonomik kural ile açıklanamayan bu etik dışı oyunların karşısındayız ve kınıyoruz.

 Ülkece kritik dönemeçlerden geçtiğimiz bu günlerde, Türkiye ekonomisi ve finansal yapısının temellerinin sağlamlığına güveniyoruz. 

Hükümetimizin açıkladığı ekonomik programın hedefleri ve alınmakta olan önlemlerin başarısı için iş dünyasının bütün paydaşları ile birlikte bizlerinde tüm azmimizle destek olma kararlılığımız katidir. 

Sektörde “Öncü” olarak bizler; üstümüze düşen görevin umutsuzluğa düşmeden, hız kesmeden, yorulmadan siz değerli iş ortaklarımız için çalışmaya devam etmek olduğunun bilinci ile ilerlemekteyiz.

Öncü Dental olarak geçtiğimiz bu çalkantılı süreçte, karşılaştığımız finansal zorluklara rağmen, ekonominin bir parçası olduğumuz bilinciyle ve siz değerli iş ortaklarımızla birlikte hazırladığımız projeleri ekonomik çıkar gütmeden, projeleri askıya alıp yarıda kesmeden hatta geliştirerek birlikte tamamlayarak yolumuza devam ediyoruz. 

İşimizi ve sektörümüzü geliştirdiğimiz devam eden tüm projelerimizi de yine planlanan süreçlerinde tamamlıyor olacağız. 

Ayrıca sektörümüzü bir nebze de olsa rahatlatacağını düşündüğümüz her yeni projeye de açık olduğumuzu, bunu tüm taraflar için birer kazanım olarak gördüğümüzü, yaşadığımız her türlü olumsuzluğa rağmen, daha aydınlık ve daha güzel günlerin yakın olduğu inancıyla, fırsatçılığa ve fırsatçılara ödün vermeden haklı mücadelemize devam ediyoruz, edeceğiz.

Her zaman tüm çalışanlarımızla birlikte; iş ortaklarımız, devletimiz ve milletimizle biriz, birlikteyiz.

Saygılarımızla
Öncü Dental A.Ş.