Öncü Bülten

Öncü Bülten Nisan 2018

Öncü Bülten Nisan 2018
Öncü Dental Bülten 2018 - Nisan

İletiyi düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız

Öncü Dental Aylık Bülten
Nisan 2018

KONU

Sektörümüz için daha iyiyi öğrenme yolculuğundayız..


2007 yılında Öncü Dental bünyesinde uzmanlık birimi olarak faaliyetlerine başlayan Öncü Devices 10 yılı geçkin süredir kendi ürün gammında en iyi markaların buluşma noktası olmuştur.

Öncü Devices olarak dental profesyoneller için yüksek performanslı, ergonomik ve kaliteli ürünler üreten segmentinin lider markalarını; ülkemizdeki profesyonel diş hekimleri ile buluşturup en iyi kullanım deneyimini yaşatmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz ile diş kliniklerini yenilemekten, diş hastaneleri ve diş hekimliği fakülteleri kurmaya kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Servis anlayışımızın önceliği olarak ulaşılabilir, hızlı ve etkin teknik hizmet ile markalarımızın kullanıldıkları alanlarda en uzun ömür ve en yüksek performansta hizmet verebilmelerini benimsedik. Kendi alanlarında uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz, güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Periapikal röntgen, fosfor plak cihazı, rvg, 2D dijital panaromik, sefalometrik, 3D tomografi gibi tüm dijital radyalojik görüntüleme cihazları ile Dental cerrahi ameliyat koltukları, dental tedavi diş üniteleri, klinik, diş hastanesi veya diş hekimliği fakülteleri için merkezi aspirasyon ve merkezi kompresörlerin alt yapı inşaatı, planlaması, kurulumu, ağız için dijital görüntüleme ve tarayıcı  cad/cam sistemleri, aeratör, yağlama cihazları, endodontik motorlar gibi tüm profesyonel dental ekipmanaların satışını ve satış sonrası teknik servis  hizmetlerini; Türkiye, K.K.T.C ve tüm bölge ülkelerimizde sağlamaktayız.

Hedefimiz, kaliteli ürüne tüm ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kolay ulaşımını sağlamak ve satın alınan ürünün en ideal ömür ile kullanılmasını  sağlamaktır.

Önceden belirlenmiş standartlara göre kaliteli ürün ve hizmet sunmak, hammadde ve finans israfını önlemek, alıcı yönünde rekabeti geliştirmek için bütün süreci planlıyor, uyguluyor, kontrol ediyor ve iyleştirmek için çalışıyoruz.

Saygılarımla,
Bülent İLKBAHAR
Öncü Devices Yöneticisi
AYIN ÜRÜNLERİ

Otomatik Kuron – Köprü Sökücü

Kuron ve köprülerin ağız içerisinden kolaylıkla çıkarılabilmesi için tasarlanmıştır.

Kuron ve köprülerin ağız içerisinden kolaylıkla çıkarılabilmesi için tasarlanmıştır. Ergonomik olarak tasarlalan cihaz ile vurma şiddeti minimumdan maksimuma yedi kademe olacak şekilde ayarlanabilir.

Böylelikle, diş hekiminin istediği güç seviyesi ile kolayca kuron veya köprüyü yerinden çıkartması hedeflenmiştir. Tetikli sistemi satesinde kontak noktası kaybedilmeden vurma işlemi tekrarlanabilir.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Pratik Kullanım
  • Asistan gerektirmez
  • Otoklavlavda steril edilebilir
  • Hastayı yormaz
  • 3 farklı ergonomik uç
  • 6 hassas kademeli
  • Hassas Uyum
Ref No. İçerik
DC5900 Otomatik Kuron - Köprü Sökücü

Detaylı Bilgi İçin Tıklayıız
 

SEKTÖREL HABERLER

Küresel dental sektörü İstanbul'da buluştu

Alanında dünyanın en büyük üç fuarından biri olan 15’inci İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (IDEX İstanbul), 12-15 Nisan 2018 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlendi. Dev etkinlikte Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan Ülkeleri’nin de aralarında bulunduğu 60 ülkeden gelecek alım heyetleri ağırlandı.  

Türkiye’de ağız ve diş sağlığı ekipmanlarının gelişiminde ve sektörün ticari hacminin artmasında önemli rol oynayan İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı (IDEX İstanbul), 12-15 Nisan tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açtı. 

DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) ve CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık’ın organize ettiği fuar, Türk dental sektörünün tek uluslararası etkinliği konumunda.  

4 kıtadan 20 bin ziyaretçi 

Geçen yıl 400’ün üzerinde marka ile 15 bin metrekarede organize edilen fuar bu yıl 500 markanın katılımı ile 20 bin metrekarelik bir alanda hizmet verdi. Fuara Türkiye'den ve yurtdışından 20 bin profesyonel alıcı geldi.  

Fuarı Türkiye’nin birçok iliden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret etti. Uluslararası alanda da ilgiyle takip edilen fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen kuruluş temsilcileri de yer aldı.  

Dental alandaki son teknolojiler İstanbul’da sergilendi 

Fuar kapsamında düzenlenen kongre ve sempozyumların yanı sıra ağız ve diş sağlığındaki yenilik ve gelişmeler, fuarda oluşturulan uygulama alanlarında detaylı bir şekilde ele alındı. Kongre ve sempozyumlarda, dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları sektör çalışanları ve öğrencilerine yenilikler hakkında sunumlar yaptı. 

Kaynak : cnridex.com


BASINDA BİZ
Basında Biz

ETKİNLİK TAKVİMİ
IDS

IDS COLOGNE

12 - 16 Mart 2019

Greatist

Greatist Professional Dental Meetings & Expo

2018.  26 -28 Ekim

TDB

TDB Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi 

27 - 30 Eylül 2018

Tüm Etkinlikler

EĞİTİM

Öncü Akademi / Endodonti

Öncü Endo olarak 2015’te başladığımız, endodonti kurs serilerimize 3 yıldır ara vermeden devam ediyoruz. Hekimlerimizin, endodonti konusunda kendilerini geliştirebilmeleri ve dünyadaki yenilikleri takip edebilmelerini amaç edindiğimiz kurslarımızda, teorik eğitimlerin yanı sıra klinik uygulamalara da önem vermekteyiz. 

Fikir önderlerimiz olan ve yaptıkları uluslararası çalışmalar ile dünyada takdir gören endodontistlerimiz ile, 2018 yılı içerisinde planladığımız Türkiye’de 16 ve uluslararası 7 etkinlikle, endodonti eğitimlerinde de öncü olmayı hedefliyoruz.

 

BİZDEN HABERLER

Öncü Dental | Antalya Kampı

 

Öncü Dental | 2018 - 2019 Dental Kataloğu

Öncü Dental | Oncu Devices

2018 - 2019 Kataloğu

İDEX 2018

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin !
Facebook Twitter Instagram Youtube