Kurumsal

Öncü Dental olarak 2001 yılı Ocak ayında; Diş Hekimliği Malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, halen faaliyetlerimizi de yürüttüğümüz merkezimiz olan Fındıkzade’de çalışma hayatımıza başladık.

 

Her geçen gün büyüyen yapımızda ticaretine aracılık ettiğimiz ürün gamını da sürekli arttırmaktayız. Portföyümüzde yer vermek üzere yaptığımız ürün seçim tercihlerimizde diş hekimlerimizin çalışma hayatlarında işlerini kolaylaştıracak ve başarılarını artıracak ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Seçimlerimizde ürünlerin taşıması gereken kalite standartları yanında yapılmış çalışmalar ve inceleme raporlarını da özenle incelemekteyiz. 

 

Ürünlerimiz kadar verdiğimiz hizmetle de ön plana çıkma arzusu ile sürekli olarak kendimizi geliştirmek üzere eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Gelecekte sektörde hizmetlerimizin artarak devam edebilmesi için eğitimimize ve organizasyonumuzun gelişimine yatırım yapmaya devam ediyoruz. 

 

Geleceklerini bugünden tahminleyen ve planlamalarını bu yönde yapan kişi ve kurumların sektörümüz ve ülkemiz adına fayda sağlayabileceğini ve faaliyetlerine bu suretle devam edebileceklerine inanıyoruz. Ticari olarak faaliyette bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla düzeyli bir ilişki geliştirmek ve bir güven unsuru olmak istek ve arzusunu taşımaktayız. Bu istek ve arzumuzu kendimizle birlikte sektörümüze de benimsetmek suretiyle ülkemiz ağız ve diş sağğı sosyo-ekonomisini hak ettiği yere gelmesi için çalışıyoruz. 

 

Sizlerden gelen görüş ve önerilere her zaman açık olan Öncü Ailesi olarak bundan sonra da aynı çizgide çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Saygı ve sevgilerimizle,


Erkan UÇAR
Ticaret Sicil No :454096

Ticaret Ünvan :Öncü Dental Tıbbi Malzeme  Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Merkez Adresi :Oğuzhan Cd. No:45 Fındıkzade / İstanbul / Türkiye

Şube Adresi :Kavaklıdere Mh.Bankacı Sk.No:16/17 Çankaya / Ankara / Türkiye

Taahhüt Edilen Sermaye :40.000.000 TL

Ödenen Sermaye :40.000.000 TL

İnternet Sitesi :http://www.oncudental.com

rsis No :0656012179800016

Kayıtlı Elektronik E-Posta Adresi : oncu@hs02.kep.tr

Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi İstanbul 

No: 34/TCSM/232-0     Mesul Müdür : Ömer Aydın       e-Posta : oaydin@oncudental.com  

Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi Ankara 

No: 06/TCSM/6175-911     Mesul Müdür : Muhammed Ceylanoğlu       e-Posta : mceylanoglu@oncudental.com